pexels-daniel-frank-305565 (1)
HAKKIMIZDA
Uzman Hekimlerle Kusursuz Diş Sağlığı Hizmeti

Dent Adramys Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak alanında uzman diş hekimi kadrosu ve başarılı tedavileriyle kusursuz hizmet anlayışını benimseyerek faaliyete başlamış bulunmaktayız. Yüksek kalite standartlarını yakalayarak ağız, diş ve çene sağlığı ile ilgili hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet vermekteyiz. Dent Adramys Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekimleri olarak her zaman işimizde en iyisi olmayı amaçladık. Eğitimin ve tecrübenin sağlık konusunda önemli bir faktör olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Bu nedenle tüm hekimlerimiz üniversite sonrasında uzmanlık eğitimlerini tamamlayarak uzman diş hekimi ünvanını almış ve siz değerleri Körfez halkına hizmet etmek için Dent Adramys Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurarak hasta kabulüne başlamıştır.

Hizmetlerimiz
Polikliniğimizde Sunduğumuz Hizmetlerimiz
Kanal Tedavisi

Gülen bir yüz için, sağlıklı ve mutlu bir ağız için kanal tedavisi, gülüşünüzü koruyan kahraman diş tedavisidir.

Diş Dolgusu

Güvenle gülümsemek için, sağlam ve doğal görünümlü diş dolgusu, gülüşünüzü mükemmel kılan gizli kahramandır.

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Diş eti hastalıklarını geride bırakarak güçlü bir ağız için diş eti tedavisi, gülüşünüzü özgüvenle parlatan etkili bir çözümdür.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Tedavisi

Gülüşünüze bembeyaz bir dokunuş katmak için diş beyazlatma tedavisi, güzelliğinizi ışıltılı bir şekilde ortaya çıkaran büyülü anahtardır.

Diş İmplantı

Eksiksiz bir gülümseme için diş implantı tedavisi, doğal ve kalıcı çözümleri birleştirerek gülüşünüzdeki boşlukları mükemmel bir şekilde dolduran ileri teknoloji harikasıdır.

Lamine

Estetik gülüşlerin sırrı olan diş lamine, doğal ve kusursuz görünümlü dişlere kavuşmanızı sağlayan ilham verici bir güzellik dönüşümüdür.

medicate
01
İlk Muayene

Ağız içi muayene ve film incelemesi yapılıp hastamıza uygulanması gereken işlemler anlatılır.

medicate
02
Planlama & Genel Müdahale

Öncelikle plak ve diş taşı temizliği yapılır, hastamızın şikayetine göre veya rutin muayene sonrası gerekli dolgu, kanal ve eksik dişlere yeni bir planlama yapılır.

medicate
03
Tedavi & İleri Planlama

Gerekliyse implant planlaması yapılır ve iyileşme sonrasında protetik tedavisi tamamlanır.

medicate
04
Sonuç & Süreç Takibi

Tedavi tamamlanır. Ardından 6 ayda bir rutin kontrollerle birlikte hastalarımızın takibi yapılır.

Sizin için buradayız